Ühingust

Liikmed
Ajalugu
Juhtorganite kooseisud
Juhtorganite otsused

Uudised

Ametiühingu uudised
Energeetika sektor
Laiast maailmast
Tööturg ja statistika EAKLi INFOLEHT

Dokumendid

Põhikiri
Tegevuskava
Metoodilised materjalid
Fondide põhikirjad
Kollektiivlepingud

Noored

Üritused

Pildigalerii

Suured tegijad

Siin tutvustame, teile inimesi, kes suuremal voi vähemal määral on teinud midagi märkimisväärset maailma AÜdes.

AÜ ajalugu

Siit leiad infot AÜ ajaloo kohta ja ülevaade peamistest sündmustest, mis on AÜga aset leidnud.

Viimased uudised.

- Kollektiivlepingutega seotud töötülid Eesti Energia AS kontsernis annavad tööd Riiklikule lepitajale

- Toimus Narva energeetikute esindajate koosolek

- Energeetikatöötajate Ametiühingute Liit korraldas piketi

Liikmed

Põhja Elektrivõrkude Ametiühing

Piirkond: Tallinn
reg nr: 80074975
Kadaka tee 42, 12915 Tallinn
Esindab: OÜ Elektrilevi, EE Klienditeenindus, Empower AS, Eltel Networks AS

Ettevõte

Esimees/
usaldusisik

Telefon

E-post

Esindab

  Anu Tolsa 51 93 4335 Anu.Tolsa@elektrilevi.ee Eesti Energia AS
OÜ Elektrilevi
EE Klienditeenindus, Empower AS,
Eltel AS

OÜ Elektrilevi

Aare Soitu

511 8235
532 69 334

Aare.Soitu@energia.ee

OÜ Elektrilevi

OÜ Elektrilevi

Riho Uusväli

7154508
56351061

riho.uusvali@energia.ee

ELV Keskus-Automaatika - piirkondlik usaldusisik

OÜ Elektrilevi

Madis Mosona

5174066

madis.mosona@energia.ee

ELV Rapla piirkondlik usaldusisik

Klienditeenindus

Mart Reinsalu

7150470; 5118228

mart.reinsalu@energia.ee

KT Pärnu piirkondlik usaldusisik

Klienditeenindus

Onne Lees

71 50 706

onne.lees@energia.ee

KT Tapa osakonna usaldusisik

OÜ Elektrilevi

Toivo Lätt 53068718
52 62 859
Toivo.Latt@elektrilevi.ee ELV Saaremaa osakonna usaldusisik

Viru Elektrivõrkude Ametiühing

reg nr: 80069951
Sompa 36, 41533 Jõhvi
Esindab: OÜ Elektrilevi, Empower AS

Kalle Toomel

 

kalle.toomel@energia.ee

OÜ Elektrilevi
EE Klienditeenindus

Ene Tamm 7150883; 53424107 ene.tamm@energia.ee KT Rakvere - usaldusisik

Hiiumaa Elektrivõrgu Ametiühing

reg nr: 80126152
Vabriku väljak 10, Kärdla

Urmo Rajang

7150085; 53 06 7868

Urmo.Rajang@elektrilevi.ee OÜ Elektrilevi saarte piirkond

EE Klienditeenindus

Eesti Energia AS Iru Elektrijaama Ametiühing

reg nr: 80115237
Peterburi tee 105; 74114 Maardu

 

Marina Romanova

71 53 023

Marina.Romanova@energia.ee

Iru Elektrijaam

Narva Energia Ametiühing

reg. nr: 80095084
Peetri plats 1-14, 20308 Narva.
Post: Narva PK 140 Narva Elektrijaamad

Andrei Zaitsev 7167243; 5576094 andrei.zaitsev@energia.ee Enefit Energiatootmine,
EE Kinnisvara,
Enefit Kaevandused, Enefit Solutions AS,
Alstom Estonia AS,
SOL Baltics OÜ, NJ PäästekomandoEnefit Energiatootmine

 

Energiateeninduse Ametiühing

reg. nr: 80097893
Elektrijaama tee 59, 21004 Narva
Post: PK 123, 21001 Narva

Vladimir Grigorov

7166278; 5102758

etau@hot.ee

Enefit Solutions AS
Alstom Estonia AS

Lõuna-Eesti elektri Ametiühing

reg. nr: 80139568
Ilmatsalu 5, 51014 Tartu
Esindab: OÜ Elektrilevi, EE Klienditeenindus, Leonhard Weiss Energy AS

 

  Arvo Sauman 5232921 arvo.sauman@mail.ee OÜ Elektrilevi
EE Klienditeenindus
Leonhard Weiss Energy

Leonhard Weiss Energy

Külli Saarva

716818

K.Saarva@leonhard-weiss.com

 

Leonhard Weiss Energy

OÜ Elektrilevi

Raivo Oras

51 72 060

Raivo.Oras@elektrilevi.ee

ELV Viljandi piirkond

OÜ Elektrilevi

Andrus Maimjärv

71 55 264

50 86 267

Andrus.Maimjarv@energia.ee

OÜ Elektrilevi Saaremaa

OÜ Elektrilevi

Epp Kõdar-Põkk

53 41 3298

Epp.Kodar-Pokk@energia.ee

ELV Kagu piirkond

OÜ Elektrilevi

Aarne Kalm 59105035 aarne.kalm@elektrilevi.ee OÜ Elektrilevi

OÜ Elektrilevi

Galina Jürgenstein 52 20 605 Galina.Jurgenstein@elektrilevi.ee OÜ Elektrilevi
OÜ Elektrilevi

Kalev Kartsep

  kalev.kartsep@elektrilevi.ee OÜ Elektrilevi

Leonhard Weiss Energy

Vello Kalliste 5214586   Leonhard Weiss Energy
Leonhard Weiss Energy Liilian Tali 5084176 l.tali@leonhard-weiss.com Leonhard Weiss Energy

 

Tallinna Soojuse Ametiühing

reg.nr: 80097309
Punane 36, Tallinn

Elina Kink

6107513 5077702

elina.kink@utilitas.ee

AS Utilitas Tallinn

Eesti Energeetikatöötajate Ametiühingute Liidu Fortum Eesti osakond

reg. nr: 80079501
Kadaka tee 86, 13619 Tallinn

Einar Pogoretski

55525520

epu@hot.ee

Fortum Eesti AS

Eesti Elektrivõrkude Ehituse AS Tartu Ettevõtte Ametiühing

reg. nr: 80124236
Ringtee 20, 51013 Tartu

Aare Kukk

5012705

 

AS Empower

Küteksi Ametiühing

reg. nr: 80141105
Tehase 2, 76261 Turba, Harjumaa

Toivo Karja

566569441

 

OÜ Küteks

Eesti Energeetikatöötajate Ametiühingute Liidu AS Kuressaare Soojus osakond

Kalevi 1a, 93802 Kuressaare, Saaremaa

Mai Mets

4531270  maisoojus@tt.ee

AS Kuressaare Soojus

Eesti Energeetikatöötajate Ametiühingute Liidu Eleringi osakond

Kadaka tee 42, Tallinn, 12915

Monica Visnapuu

71 51 257

Monica.Visnapuu@elering.ee

Elering AS
EEAÜL